niedziela, 21 sierpnia 2016

Ponad 2 miesiące z SAMYM SZAMPONEM

Spójrzcie lekko w dół i w prawo. Widzicie tą liczbę ponad 100 tys. wyświetleń? (jeśli nie włącz widok na komputer) Pięknie wygląda czyż nie? ;) Bardzo dziękuję wszystkim tym którzy tu wchodzą i składają się na taką jak dla mnie olbrzymią sumę.
Jakiś czas temu wróciłam z wakacji i dbanie o włosy nie było w tym czasie takie ważne, wcześniej również wspominałam wam o remoncie łazienki, który zaczął się u mnie bodajże w pierwszej połowie czerwca i trwał aż do mojego wyjazdu. Także wtedy włosy nie miały lekko, musiałam je myć co 2 dni, a przy moim tępie przetłuszczania to jak niemycie tydzień. Dodam, że jeszcze wtedy po każdym myciu używałam suszarki! Tytuł tego posta brzmi ponad 2 miesiące z samym szamponem - dokładnie tak wyglądało życie moich włosów w tym okresie, żadnych odżywek, henny, czasem tylko nałożyłam serum na końce.
I co mogę powiedzieć? Z dumą stwierdzam, że włosy mają się świetnie:Wystarczy im tylko odświeżenie koloru i może lekkie podcięcie w celu wyrównania. Nie mam żadnych zniszczonych końcówek, włosy są gładkie jak zawsze. Jedynie wypadanie mnie dręczy jak każdego lata, ale do tego już się przyzwyczaiłam. Co do ŁZS, jest opanowane małe, pojedyncze łuski od czasu do czasu.
Kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia, nie użyć nawet odżywki? Zbrodnia. Dziś moje włosy naprawdę niewiele wymagają.
Co teraz zamierzam robić? Jak już kiedyś pisałam liczą się w mojej pielęgnacji przede wszystkim szampony, odżywek bądź masek będę używać sporadycznie - muszę w końcu zużyć zapasy szalonej niegdyś włosomaniaczki;) Henna i serum na końce będą mi je po części zastępować.

Eksperyment choć zmuszony sytuacją okazał się sukcesem. Czasem z lenistwa go kontynuuje;) Jeszcze rok temu nie przypuszczałam, że moje wiecznie marudne włosy przejdą taką przemianę.

Jak wasze włosy po wakacjach? :)


12 komentarzy:

 1. Twoje włosy nie mają wielkich potrzeb aby wyglądać pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne włosy, tylko pozazdrościć takiego wyglądu bez odżywek czy masek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę i gratuluję równocześnie ;) Moje włosy przez pół roku były traktowane po macoszemu, szampon + na króciutko maska/odżywka, żadne olejowanie, wcierkowanie czy nakładanie serum... No i włoski tego tak dobrze nie zniosły, niestety ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Racja, włosy są prześliczne i zadbane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę moje włosy po samym szamponie na dłuższą metę pewnie źle by wyglądały :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Sam szampon to dla mnie niestety za mało :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem wszystko fajnie napisane dziękuje za pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe inspiracje dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdrowe i piękne włosy. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że trafiłeś na mojego bloga. Dziękuję za każdy cenny komentarz przez ciebie pozostawiony;)
Bądź szanującym się człowiekiem i nie SPAMUJ.
SPAM to komentarz obraźliwy (taki zostanie usunięty) lub z adresem twojego bloga.